Aktuality

 • OČEKÁVANÝ NÁRŮST CEN KRMIV

  Rabobank uvedla, že ceny threoninu, lysinu a vitaminu E a v menší míře metioninu, vitaminu A a vitamínu D3 v prvním čtvrtletí letošního roku prudce vzrostly. Očekává se, že tyto vyšší ceny, které nepřímo ovlivňují ceny koncentrátů, premixů a kompletního krmiva, budou trvat několik měsíců.

  COVID-19 ovlivní průmyslová odvětví po celém světě, i když africký mor prasat (ASF) a ptačí chřipka (AI) nadále zvyšují volatilitu trhu, uvedla Rabobank.

  „Volatilita je způsobena pokračujícím dopadem ASF a snižováním celosvětové produkce vepřového masa, ohnisky influenzy ptáků v Evropě, Asii a Africe, jakož i některými možnými narušením obchodu,“ uvádí se ve zprávě.

  COVID-19 výrazně přispěl k šokům v dodávkách v Číně, které byly způsobeny dopravními omezeními na začátku února, což mimo jiné omezilo přístup zemědělců k krmivu a lékům. Nové nařízení však upřednostnilo produkci potravin v zemi, ale očekává se, že dopad na nabídku potrvá několik měsíců, uvedl Rabobank.

 • NOVÝ FORMULÁŘ PRO MEDIKACI KS

  Od 1.2.jsou z nařízení USKVBL v platnosti nové typy formulářů pro medikace krmných směsí.

  Dvoujazyčné verze předvyplněné pro medikaci ZnO najdete:

 • OMEZENÍ V RÁMCI KARANTÉNY

  I přesto, že nařízení vlády omezuje možnost osobního setkávání, všichni naši pracovníci jsou v plném nasazení pro telefonické či jiné konzultace a bezproblémové dodávky dle Vašich objednávek

 • NOVÝ WEB

  SPOUŠTÍME PRO VÁS NOVÝ WEB ZA ÚČELEM:

  – větší přehlednosti ve vyhledávání produktů

  – rychlejší aktualizace a informovanost o nových výrobcích nebo testech

  – možnosti interakci s Vámi v rámci kontaktního formuláře

  – rychlejší uvádění nových poznatků do praxe